10.6.

10. června 2012 v 20:27 | Ivy |  Píši
Abych uvedla na pravou míru dnešní moje počínání tak mě zítra čeká písemná zkouška z ošetřovatelství - to si věřím, že dám (snad to není přehnaný sebevědomí) a pak v úterý praktická zkouška z ošetřovatelství - což už tak slavný nebude, protože jsem sice plánovala se přes víkend učit, ale moc jsem tomu nedala. Vsatala jsem okolo dvanáctý s naladěná tak na skok z nějakýho mostu. Vždycky když jsem ve stresu mám to tak, že se buď přežeru k prasknutí nebo nejím téměř vůbec.

Jídelníček 10.6.
Snídaně - nic
Svačina - nic
Oběd - nic
Svačina - zelená jablko (v 15.00), 1 křehký plátek - tak tomu říkají na obalu, jak jinak tomu mám říci já? - placatej suchar? (v 18.00)
Večeře - 3 knedlíky s omáčkou (v 19.30)
Tekutiny: 1l vody - možná dám do večera víc
Pohyb: 30-30-30 sklapovačky, 1h procházka se psem

K tý večeři jsem sice plánovala dát si jenom 2 knedlíky, ale co už opravdu jsem měla hlad a to jak jsem tomu dneska dala, škoda mluvit. U tekutin no škoda mluvit musím dávat i víc, k sakru.

Letní volejbalová příprava - plán od trenéra:
10min strečink, jinak nic fyzicky namáhavého
No dala jsem si sklapky to mě nezabije. Dnešek splněno.

Na procházce se psem jsem málem vykvetla. Mému psíkovi Tobbymu jsou 3 měsíce a je to pěknej rošťák. Jednou ho za sebou táhnu já, podruhé on chodí po dvou jak táhne mě. Prostě nejsme ještě sehraný, ale plánuji s ním až bude starší chodit běhat.
Zítra jdu na popravu do školy, jsem zvědavá jak to tam vydržím s jídlem. Nejvíc teď řeším to, že já opravdu nejsem zvyklá snídat. Sotva stíhám vstát tak abych chytla bus a tak musím vymyslet nějaký schůdný řešení, aby mě ta snídaně až tolik nezdržela. Přijedu domů ve čtyři, pak se ještě rozhodnu jestli jít na trénink nebo se raději bud učit. Zítra ve škole se chci zvážit - bude zajímavé jak najít chvilku a nepozorovaně na tu váhu vlést snad se tahle operace zdaří.

Fotky z procházky:
 


Komentáře

1 HONEY HONEY | Web | 11. června 2012 v 14:51 | Reagovat

Krásné fotografie, jídelníček máš také pěkný.

2 recacha recacha | Web | 11. června 2012 v 20:37 | Reagovat

krásné foto a jídlo také. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama