Snad mi tohle vydrží delší dobu.

12. října 2012 v 20:18 | Ivy |  Píši
ABC diet jsem nezvládla od prvího dne, ano, tak slabá jsem. Do té doby než jsem přijela domů ze školy bylo všechno v pohodě, ale pak jakmile jsem se dostala k ledničce - všechno špatně. Ale hlavní je... poprvé v tomhle týdnu jsem jedla co jsem chtěla a nepřejedla jsem se. Došlo mi, že 500 caloríí za den je strašně málo a mě to prostě nestačí, pak dopadám přejezená a nafouknutům břichem a neustálými výčitkami.
Takže... jak jinak jako každý slaboch končím s touhle dietou ještě dříve než jsem s ní dokázala začít. Taky přestávám se sepisováním jídelníčku a počítáním kalorií. Nebo aspoň se budu delší dobu snažit jíst normálně. Prostě se vrátit do dob kdy jsem jedla tak akorát, střídmě bez toho přílišného kontrolování, co jsem si zavedla v poslední době. Všeho moc škodí. Navíc hodně moc dlužím svému tělu, které si o to všemožnými způsoby říká. Rozhodně mi došlo, že pokud chci ještě někdy MS dostat musím přibrat a to do tuků. Nechci být zase ta holka z fotky před ale chci se držet na tom, co mám teď.
Domů se mi z nemocnice vrátila tátova přítelkyně se kterou jsem se dohodla, že mi bude pomáhat s tím udržet si to, co mám teď ale zároveň se dostat do normálních jídelních kolejí. To ona mi na začátku byla obrovskou oporou a teď jak jsem jí na týden ztratila šlo všechno to kytek, doufám, že s ní už to zas bude jenom lepší.
Na blog zanevřít nechci, ale zřejmě se tu delší dobu neukážu... uvidím. (Lžu si do kapsy :D blogování mě moc baví, takže jsem tu za chvíli jak na koni.)
Tento týden si už nikdy nechic připomínat. Je známkou ubohých snah o další krůčky k perfektní postavě. Ale něco vám řeknu perfektnost se strašně přeceňuje. Tak nějka mi došlo, že nemusím mít míry 90-60-90 abych se cítila aspoň dobře ve svém těle - když už né perfektně. Na to, co jsme dokázala můžu být právem pyšná. Zvládla jsme zhubnout opravdu moc, úplně změnit svoji postavu a to musím vidět. Vidět rozdíl mezi tím co bylo před 5 měsící a co teď ne to, že v zrcadle se mi sem tam něco nepěkně hýbne. Prostě to k životu patří.
Někdy časem bych si určitě ještě chtěla zpevnit postavu, zbavit se nějakého toho špeku, ale to je jen tak výhledově co se týče představy za nějakých pár měsíců. Teď chci zase na chvilku poznat jaké to je nekontrolovat každé sousto. Neslyšet ty otravné hlasy v hlavě - to nesmíš, moc kaloriií, všechno tohle ti vytvoří to, čeho jsi se pracně zbavovala.
Taky nechci (jako tomu bylo) aby byl blog místo kde bych se měla ospravedlňovat ze svých chyb - není to ve vás - ale ve mě a to, že jsem se ze začátku díky blogu držela je dobře, teď mě touha ukázat se s co nejmenším jídelníčkem strašně ubíjí a když náhodou byl jídelníček větší citíla jsem se strašně a to prostě už nechci dál.
Budu žít zdravě, v rámci mezí samozřejmě :D, se zdravým pohybem tak dalo by se říct normálně.
Snad se mi to podaří. Snad tohle není zase jenom moje momentální nálada (jak tomu bohužel u mě většinou bývá).
Komentovat se budu snažit dále (tedy ne, že bych to v poslední době dělala nějak moc), ale s článkama to bude slabší - hlavně těmi hubnoucími, protože od toho se chci aspoň na chvilku odprostit.
Děkuji za pozornost a ámen :).
 


Komentáře

1 recacha recacha | Web | 12. října 2012 v 23:01 | Reagovat

Snad se ti podaří od hubnutí odprostit a neřešit to tolik. Budu držet palce. :-)

2 Marla Marla | Web | 12. října 2012 v 23:08 | Reagovat

je mi to líto s tou ABC, na druhou stranu normální strava pro Tebe asi bude přínosnější a jestli chceš udržovat, tak není co řešit :) přeju úspěch a od blogu si klidně pauzu dej, občas to podle mě každá z nás potřebuje :)

3 s.aama s.aama | 13. října 2012 v 7:05 | Reagovat

Celou dobu tvůj příběh sleduju, každý den jsem se těšila na tvůj článek (jseš pro mě velkou inspirací), ale v poslední době jsem o tebe měla strach. Jsem ráda, že jsi se takhle rozhodla. Držím palce..

4 Cassie Cassie | Web | 13. října 2012 v 9:04 | Reagovat

500 kalorií je vážně malinko :( Odpočin si od hubnutí a užívej si života kočko!

5 Kellie Kellie | Web | 13. října 2012 v 20:36 | Reagovat

Popravdě řečeno ABC se mi zdála jako hloupost, ale nechtěla jsem ti do toho kecat :) hubnutí je fajn do té doby, než to začne ovládat tvůj život :) držím ti palce,odpočiň si :) seš úžasná a dokázala už jsi strašně moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama